افشاگری نامزد سابق برد پیت و بن افلک + اکران فیلم‌های مجیدی و درمیشیان تخلف نیست – سکونت گاه انسانی

ایران آرت: گوئینت پالترو، همسر سابق کریس مارتین که پیش از وی نامزد هنرپیشه‌های مطرح هالیوود، برد پیت و بن افلک بود، به انتقاد از آن‌ها پرداخت
ایران آرت: گوئینت پالترو، همسر سابق کریس مارتین که پیش از وی نامزد هنرپیشه‌های مطرح هالیوود، برد پیت و بن افلک بود، به انتقاد از آن‌ها پرداخت.

گوئینت پالترو در حال حاضر با مردی نامزد کرده که برخلاف سه نامزد قبلی‌اش، سلبریتی نیست و مرد با احساس‌تری است که برای این هنرمند وقت بیشتری می‌گذارد.

رابطه پالترو با برد پیت به سال‌های ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۷ برمی‌گردد که آن‌ها ارتباط‌شان را علنی کردند و در فرش قرمزها با هم حاضر می‌شدند ولی رابطه خوبی نداشتند چون به اعتقاد پالترو، برد پیت مشکل صمیمیت داشت.

افشاگری نامزد سابق برد پیت و بن افلک

گوئینت پالترو ۴۶ ساله در بین سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۴، همسر کریس مارتین، خواننده و ترانه‌سرای گروه کلدپلی بود و قبل از آن با برد پیت و در دوره‌ای با بن افلک رابطه داشت.

این هنرپیشه که قبلاً در مورد تحمل آزار جنسی هم افشاگری کرده بود، درباره تأثیر بدی که ستاره‌های سینما روی خلقیات او گذاشته‌اند گفت: در رابطه با نامزد جدیدم، گاهی بعضی چیزها برایم سخت می‌گذرد چون او از من انتظاراتی دارد که من عادت ندارم.

 پالترو در این‌باره گفت: من در گذشته با مردانی بودم که مشکل صمیمت داشتند و اکنون برای اولین بار در رابطه‌ای بالغانه هستم.

——————-

خبرگزاری ایلنا: سخنگوی شورای صنفی نمایش می‌گوید: اکران فیلم سینمایی “آن سوی ابرها” و “عصبانی نیستم” مطابق قانون است

در فضای مجازی این خبر منتشر شده است که اکران فیلم‌های سینمایی “آن سوی ابرها” به کارگردانی مجید مجیدی و “عصبانی نیستم” به کارگردانی رضا درمیشیان برخلاف مقررات اکران است. غلامرضا فرجی (سخنگوی شورای صنفی نمایش) با رد این مسئله گفت: فیلم عصبانی نیستم چند بار قصد داشت اکران شود و تعلیق اکران این فیلم از جانب سازندگان فیلم یا شورای صنفی نمایش نبود بلکه از جاهای دیگری اجازه اکران داده نمی‌‌شد لذا این فیلم هر زمان که که می‌خواست؛ می‌توانست اکران شود و مشکلی ندارد.

خبرگزاری ایلنا: سخنگوی شورای صنفی نمایش می‌گوید: اکران فیلم سینمایی “آن سوی ابرها” و “عصبانی نیستم” مطابق قانون است.

فرجی درباره اکران فیلم آن سوی ابرها به کارگردانی مجید مجیدی نیز گفت: این فیلم از اکران انصراف نداد بلکه مشکل فنی داشت زیرا بخشی از کارهای فنی این فیلم در کشور هند انجام شده و بخشی دیگر در ایران. همین مسائل باعث به وجود آمدن مشکلاتی شده بود که امکان تهیه نسخه آماده اکران را فراهم نمی‌کرد.

وی درباره زمان تعیین رئیس جدید شورای صنفی نمایش نیز گفت: دوشنبه هفته جاری درباره تعیین رئیس جدید تصمیم‌گیری می‌شود.

اکران فیلم‌های مجیدی و درمیشیان تخلف نیست

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *