چراغ سبز «تورمن» به «تارانتینو» + شفیعی: آماده بازی‌ فینال‌گونه با استقلال هستیم – سکونت گاه انسانی

ایران آرت: اوما تورمن که پیش‌تر کوئنتین تارانتیو را متهم به تلاش برای کشتن او هنگام فیلمبرداری “بیل را بکش” کرده بود، اکنون اعلام کرده که تمایل دارد دوباره با تارانتیو همکاری کند
ایران آرت: اوما تورمن که پیش‌تر کوئنتین تارانتیو را متهم به تلاش برای کشتن او هنگام فیلمبرداری “بیل را بکش” کرده بود، اکنون اعلام کرده که تمایل دارد دوباره با تارانتیو همکاری کند.

حالا و تقریباً ۴ ماه پس از جنجال‌های فوریه اوما تورمن، این بازیگر گفت که می‌خواهد حادثه رانندگی پیش‌آمده سر فیلم “بیل را بکش” را فراموش کند و مشکلی برای همکاری مجدد با تارانتینو ندارد چراکه یکدیگر را درک می‌کنند.

تورمن حتی فیلم آن صحنه را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت تا در نهایت تارانتینو را وادار به عذرخواهی کند.

اوایل سال جاری میلادی در مصاحبه با نیویورک تایمز ضمن فاش کردن تعرض جنسی هاوری واینستین نسبت به خودش، در بخشی از مصاحبه‌ به تصادف واقعی پیش آمده در فیلمبرداری فیلم تارانتینو انتقاد کرد و آن را عامدانه دانست.

چراغ سبز «تورمن» به «تارانتینو»

تارانتینو در مورد تصادف تورمن در فیلمش گفت: خیلی برایم مهم بود که اتفاقی در صحنه فیلم‌برداری برای هنرپیشه‌ام نیفتد. به همین خاطر قبل از خانم تورمن، خودم با آن ماشین رانندگی کردم و از ایمنی آن اطمینان حاصل کردم. هرچند پس از تصادف پیش آمده رابطه کاری من و خانم تورمن به مدت ۳ سال خراب شد و این را یکی از تاسف‌انگیزترین موارد زندگی کاری‌ام دانستم زیرا اعتماد اوما تورن نسبت به من از بین رفته بود.

——————-

خبرگزاری تسنیم: خالد شفیعی در نشست خبری پیش از دیدار ذوب‌آهن برابر استقلال اظهار داشت: قهرمانی استقلال در جام حذفی را تبریک می‌گویم
خبرگزاری تسنیم: خالد شفیعی در نشست خبری پیش از دیدار ذوب‌آهن برابر استقلال اظهار داشت: قهرمانی استقلال در جام حذفی را تبریک می‌گویم. دو فینال در پیش داریم. تمرینات خوبی برگزار و خودمان را مهیای بازی فینال گونه کرده‌ایم. استقلال لیاقت آمدن به این مرحله را داشته، اما ما هم ذوب‌آهن هستیم و تیم یکدستی داریم. امیدوارم گام اول را محکم برداریم و در آزادی هم فوتبال منطقی به نمایش گذاشته و در نهایت صعود کنیم.

وی افزود: ذوب‌آهن هفت دوره در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته و نتایج خوبی گرفته است. امیدوارم این بار تا فینال پیش برویم.

شفیعی در واکنش به این پرسش که با بازی‌های خوبی که در این فصل ارائه کرده است آیا امیدوار است به تیم ملی دعوت شود، گفت: از زمانی که امیر قلعه‌نویی من را در ذوب‌آهن قبول کرد تمام تلاشم را انجام دادم تا بهترین عملکرد را در لیگ برتر ارائه دهم. امیدوارم کادر فنی‌ تیم‌مان نیز از من رضایت داشته باشد. در مورد تیم ملی هم من تمام تلاشم را انجام می‌دهم. زمانی که در کره‌جنوبی حضور داشتم نزد کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی رفتم و با او صحبت کردم اما نظر نهایی را کادر فنی تیم ملی می‌دهد. تمام تلاشم را می‌کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم و در نهایت هم به تیم ملی دعوت شوم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *