کشف تیغ در نان سنگک! + قاسمی: پیکان لیاقت گرفتن سهمیه آسیا را داشت – سکونت گاه انسانی

روزنامه ایران نوشت: زن کرمانی وقتی تکه‌ای از نان سنگک را در دهان گذاشت تصور نمی‌کرد تا پای مرگ پیش برود.

«صبح روز جمعه، زن میانسال چند نان سنگک خرید و به خانه رفت اما به محض این که تکه‌ای از نان را در دهانش گذاشت احساس کرد قسمت برشته در گلویش گیر کرده است

«صبح روز جمعه، زن میانسال چند نان سنگک خرید و به خانه رفت اما به محض این که تکه‌ای از نان را در دهانش گذاشت احساس کرد قسمت برشته در گلویش گیر کرده است. زن بلافاصله با دخترش تماس گرفت و از او خواست وی را به بیمارستان انتقال دهد. تشخیص اولیه دکتر زخم شدن گلوی زن با نان برشته اعلام شد اما بعد از عکسبرداری متوجه وجود تیغه‌ای در گلوی بیمار شدند.

وجود تکه‌ای ۲ سانتی متری شبیه تیغ موکت بُری در نان سنگک کار زن را به اتاق عمل کشاند. تیغی که نانوا از بودنش ابراز بی‌اطلاعی می‌کند و نایب رئیس اول اتحادیه صنف نانوایان استان کرمان نیز معتقد است، ممکن است در زمان آرد کردن گندم‌ها از تیغه دستگاه‌ها جدا شده باشد. زن بعد از انتقال به بیمارستان افضلی‌پور شهر کرمان دو بار تحت عمل جراحی قرار گرفت و تیغه آهنی که در جداره مری‌اش گیر کرده بود، خارج شد.

روزنامه ایران نوشت: زن کرمانی وقتی تکه‌ای از نان سنگک را در دهان گذاشت تصور نمی‌کرد تا پای مرگ پیش برود.

چگونگی وجود شیء خارجی در نان سنگک از طریق کارشناسان این مجموعه در دست بررسی است.»

——————-

خبرگزاری تسنیم: آرمان قاسمی در مورد بازی تیمش برابر استقلال که منجر به شکست پیکانی‌ها شد، گفت: بازی سختی داشتیم، اما پیکان نمایش خوبی ارائه کرد و می‌توانست برنده باشد
وی با ابراز خرسندی از گلی که در این بازی به ثمر رساند، تأکید کرد: دوست داشتم این گل با برد تیمم همراه می‌شد، ولی متأسفانه این اتفاق رخ نداد. البته خوشحالم که طلسم ضربات ایستگاهی‌ام شکسته شد، چون امسال توپ‌هایم به شکل عجیبی گل نمی‌شد. خدا را شکر که در بازی با استقلال از فرصتی که نصیبم شد استفاده کردم، ولی کاش این بازی را می‌بردیم.

خبرگزاری تسنیم: آرمان قاسمی در مورد بازی تیمش برابر استقلال که منجر به شکست پیکانی‌ها شد، گفت: بازی سختی داشتیم، اما پیکان نمایش خوبی ارائه کرد و می‌توانست برنده باشد. در برخی از لحظات بازی تمرکزمان را از دست دادیم، خصوصاً در ابتدای نیمه دوم که استقلال توانست از اشتباهات ما نهایت استفاده را برد. این را هم در نظر بگیرید که ما چهار بازیکن‌مان را در اختیار نداشتیم و این موضوع کار ما را برابر استقلال که مقابل هوادارانش بازی می‌کرد، سخت کرده بود.

مدافع چپ تیم فوتبال پیکان راجع به اینکه تیمش شانس گرفتن سهیمه لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد، اظهار داشت: ما امسال نتایج خوبی گرفتیم و پیکان لیاقت گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان را داشت. متأسفانه در یک مقطع خوب نتیجه نگرفتیم که این موضوع تأثیرگذار بود. با این حال باید بگویم که پیکان در دو سال اخیر نتایج خوبی گرفته است و قطعاً می‌توانیم در فصل آینده نتایج بهتری بگیریم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *