یاران عبادی‌پور قهرمان لیگ لهستان شدند + اکران ۱۰ هفته‌ای فیلم‌ها در سینما‌های زیرگروه – سکونت گاه انسانی

خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال اسکرا بوهاتوف که از حضور میلاد عبادی‌پور، ملی پوش ایرانی در لیگ والیبال لهستان سود می‌برد در بازی دوم فینال با نتیجه ۳ بر یک زاکسا را شکست داد و به عنوان قهرمانی پلاس لیگا را به خود اختصاص داد
اسکرا در حضور ۳۳۷۵ تماشاگر سالن «آزوتی» شهر کوژله در ست نخست ۱۵ بر ۲۵ مغلوب حریف خود شد اما در ادامه و در ۳ ست متوالی با نتایج ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۳ میزبان را شکست داد و جام قهرمانی را بالای سر برد.

تیم اسکرا در بازی نخست فینال با نتیجه ۳ بر صفر، زاکسا را شکست داده بود.

خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال اسکرا بوهاتوف که از حضور میلاد عبادی‌پور، ملی پوش ایرانی در لیگ والیبال لهستان سود می‌برد در بازی دوم فینال با نتیجه ۳ بر یک زاکسا را شکست داد و به عنوان قهرمانی پلاس لیگا را به خود اختصاص داد.

میلاد عبادی‌پور در هر ۴ ست این دیدار از منطقه یک برای تیمش به صورت ثابت بازی کرد و با کسب ۱۷ پوئن، امتیازآورترین بازیکن تیمش بود. او بعد از «سم درو» ستاره بلژیکی زاکسا که ۲۰ امتیاز به دست آورد، امتیازآورترین بازیکن زمین بود ولی جالب اینکه باارزش‌ترین بازیکن میدان انتخاب نشد!

——————-

خبرگزاری مهر: رییس انجمن سینماداران با اشاره به اینکه تخلفی در نمایش فیلم های تازه اکران شده صورت نگرفته است، بیان کرد سینماهای زیرگروه تا ۱۰ هفته مجاز به نمایش فیلم ها هستند
محمد قاصد اشرفی رییس انجمن سینماداران با اشاره به ابراز نارضایتی برخی از تهیه کنندگان فیلم هایی که به تازگی به چرخه اکران آمده اند در مورد اکران نامناسب فیلم ها و اختصاص سانس های اندک در برخی از سالن ها گفت: جلسه هفتگی انجمن در هفته جاری هنوز برگزار نشده است تا مساله اعتراض صاحبان فیلم هایی که تازه اکران شده اند مورد بررسی قرار گیرد.

قاصد اشرفی توضیح داد: البته سینماهای سرگروه فیلم ها را تعویض کرده اند و اکران این آثار طبق روال همیشگی در حال انجام است اما سینماهای زیرمجموعه سرگروه می توانند آثار سینمایی را در صورت فروش مناسب تا ۱۰ هفته نمایش دهند.

خبرگزاری مهر: رییس انجمن سینماداران با اشاره به اینکه تخلفی در نمایش فیلم های تازه اکران شده صورت نگرفته است، بیان کرد سینماهای زیرگروه تا ۱۰ هفته مجاز به نمایش فیلم ها هستند.

وی ادامه داد: مساله این است که تعدادی از فیلم هایی که در اکران نوروزی ۹۷ روی پرده سینماها رفته اند با استقبال خوبی در گیشه همراه بوده اند و فروش بسیار خوبی را تجربه کرده اند، به همین دلیل بسیاری از سینماها ترجیح می دهند اکران این فیلم ها را ادامه دهند.

رییس انجمن سینماداران بیان کرد: بر اساس آیین نامه شورای صنفی نمایش در سال جاری، سقف نمایش فیلم ها در سرگروه های سینمایی ۶ هفته است. درست است که این زمان به پایان رسیده است اما همچنان فروش این آثار در سینماها خوب است و نمایش آن در سینماها ادامه دارد.

وی در پایان گفت: این نوع از اکران، تخلف به شمار نمی رود و سینماها بر اساس قوانین آیین نامه اکران اقدام کرده اند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *